Lestijden vaste activiteiten

Lestijden karatedoor
ma16.30-17.30jeugd 8-11 jaarCarl Verboom
ma18.00-19.15beginnersPeter Slenders
ma19.30-20.45gevorderden v.a. bruine bandSydney Leijenhorst
di20.15-21.1535+Sydney Leijenhorst
wo15.30-16.30jeugd 8-11 jaarWijnand Meurs
wo16.45-17.45jeugd 12-17 jaarWijnand Meurs
wo19.00-20.15alle gradenSydney Leijenhorst
wo20.00-21.00introductie cursus
(2x per jaar)
Verschillende yudansha
wo20.30-22.00vrije training v.a. bruine bandSydney Leijenhorst
vr17.00-18.00jeugd 11-13 jaarWijnand Meurs
vr18.15-19.15jeugd 14-17 jaarWijnand Meurs
vr19.30-20.45alle gradenSydney Leijenhorst

Lestijden Integral Warrior Workout / Hojo Undodoor
di19.00 -20.00Integral Warrior Workout [start 15 Sept]Sydney Leijenhorst
do18.15-19.30Integral Warrior Workout Jan Kroon

Lestijden Qigong (Chinese Yoga)door
ma11.00 – 12.00qigong [white crane] online / in-houseSydney Leijenhorst
ma16.30-17.30qigongChristiana Bairaktari
ma21.00-22.00qigong [18 exercises]Sydney Leijenhorst
do10.15-11.15Introductie qigong
(2x per jaar)
Christiana Bairaktari
do9.00-10.00qigong [18 exercises]Sydney Leijenhorst
do19.30-20.30Introductie Qigong
(2x per jaar)
Jikke Verhulst, Martijn Wevers
do19.15-20.15qigong lopende groep [white crane]Sydney Leijenhorst

Lestijden Tibetaanse meditatiedoor
ma21.00-22.00Tibetaanse meditatieBerry Trip
di9.00-10.00Tibetaanse meditatie Sydney Leijenhorst
do19.15-20.15Introductie Tibetaanse meditatie
(2x per jaar)
Berry Trip
do20.30-21.30Tibetaanse meditatie Sydney Leijenhorst

Tibetaanse yogadoor
vr11.00-12.00Tibetaans yoga Engelstalige lessen: online (+ in-house optie). (start: 18 september)Sydney Leijenhorst
zo20.15-21.30Tibetaanse yoga lessen voor zeer gemotiveerde deelnemers. Onderwerp: tsalung trulkhor en gevorderde innerlijke yoga. (start: 20 september)Sydney Leijenhorst

Lestijden Zen meditatie door
ma07.00-08.10Zen meditatieJoris van Kasteren, Ulli Warncke
wo19.00-20.15Introductie Zen meditatie
(2x per jaar)
Aart Oosterveld, Yolanda Aits
wo20.30-22.00Zen meditatie Olaf van Kooten

Lestijden Dansdoor
Di18.30-19.45 uurCursus BodyreleaseHarriët Ordelman
Di20.00-21.30 uurCursus DansimprovisatieHarriët Ordelman

Lestijden Aikidodoor
di17.30-19.30AikidoEdy Kamalski
wo16.45-17.45Jeugd 7-11 jaarJeroen Visscher
wo18.00-19.00Jeugd 12-16 jaarJeroen Visscher
vr19.45-21.15AikidoEltje Boons

Lestijden Intuïtieve yogadoor
ma20.30-22.00Intuïtieve yogaJacqueline van Steenbrugge

Lestijden Rugschool
di11.15-12.15RugschoolHerma van Wingerden

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp