Voor een goede zichtbaarheid van alle activiteiten verspreidt KenKon regelmatig posters. Het posterteam kan op dit moment extra handen gebruiken. Wil je af en toe bijdragen door posters op te hangen in je buurt of op het werk, ben je van harte uitgenodigd contact op te nemen met Ingrid…Mail naar info@kenkon.org
Over KenKon
Van oorsprong huist KenKon veel oosterse vormen van oefening, zoals karate, judo, aikido, zen, qigong en Tibetaanse meditatie. Daarnaast biedt KenKon ook andere activiteiten, zoals lichaamswerk, klankworkshops, dansmeditatie, consulten en coaching.
In het Trainingscentrum KenKon bevinden zich sfeervolle oefenzalen, een behandelruimte, kleedkamers, douches, een kantoor en een ontmoetingsruimte. Er zijn fietsenstallingen en parkeerruimten voor auto’s.
Nieuwsbrief
Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de maandelijkse KenKon Nieuwsbrief
KenKon gaat zorgvuldig om met jouw persoonsgegevens, zie onze privacyverklaring