Op woensdag 29 oktober zijn er weer karate examens voor de jeugd! Het examen is in één groep om 15.00, dit is dus voor alle leeftijden.
Zorg dat je 15 minuten van te voren, dus 14.45 uur, aanwezig bent. Je ouders of andere familieleden mogen komen kijken als jij dat wilt.
Als je mee wilt doen is het noodzakelijk en belangrijk dat je je minimaal een week van te voren aangemeld hebt. Dit kan door te klikken op het groene balkje onder deze tekst, het formulier in te vullen en de betaling via de bank of via de Tikkie-link in orde te maken.
Daarnaast ontvangen we graag minimaal een week voor het examen je IOGKF paspoort of jeugdkaart in de brievenbus van het secretariaat (bij binnenkomst direct rechts).
Als je nog geen lid bent van de IOGKF Nederland en dus nog geen paspoort hebt, vraag dan aan je Sensei een inschrijfformulier en stuur dat z.s.m. samen met twee pasfoto’s op naar het adres in Tiel dat op het IOGKF formulier staat.
Zorg er voor dat je jezelf goed voorbereidt. Probeer naar alle trainingen te komen en oefen thuis ook. Iedereen kan twee keer per week in de dojo trainen!
