Introductiecursus Zen meditatie
Wil je beginnen met Zen en heb je geen of weinig ervaring met meditatie dan kan je deelnemen aan de introductiecursus.
De cursussen starten in januari en september.
Je wordt wegwijs gemaakt in de meditatieruimte en krijgt instructie over houding en het zitten en de gebruiken in de meditatieruimte. Je krijgt vijf introductielessen en zeven lessen in de doorgaande groep.
Er zal regelmatig een één op één contact met de leraar of één van onze ervaren groepsleden zijn. Je kan hier terecht met vragen en instructie krijgen over het zitten, hoe om te gaan met hindernissen die je kan tegen komen tijdens het zitten. Zen houdt niet op in de Zendo maar neem je mee naar je dagelijkse leven. We verwachten een bereidheid om meerdere keren per week thuis te oefenen en raden je sterk aan om alle lessen aanwezig te zijn.
Kosten
5 lessen + 7 lessen in de doorlopende groep.
Kosten: 110 euro (studenten & minima: 80 euro).
Heb je al ervaring met Zenmeditatie dan is direct instappen in de doorgaande groep na overleg mogelijk. De eerste keer mag je gratis een proefles volgen.
Wil je een proefles volgen of heb je vragen over de introductiecursus stuur dan een mail aan: zeninwageningen@gmail.com
Aanmelden
- Het bedrag graag overmaken op het volgende bankrekeningnummer: NL04 ABNA 0447 0282 86 ten name van KenKon, o.v.v. ‘introductielessen Zen meditatie’.
- Mochten er problemen zijn bij het aanmelden via het formulier … stuur dan a.u.b. een mail naar info@kenkon.org